моніторинг обмінних пунктів kurses.com.ua
СЧОК (сек.):
5.42
Обмінників:
176 / 222
Відгуків:
1743 / 1928

Опис структури та даних таблиці з курсами валют

Нижче знаходиться детальний опис стовпців таблиці в порядку їх розміщення (зліва направо).


Стовпець "Обмінник"

Містить посилання на головну сторінку обмінного пункту або ж сторінку з обраним вами напрямком обміну (в залежності від налаштувань в обміннику).

В цьому стовпці також можуть міститися різноманітні інформаційні іконки, які дозволяють обрати підходящий для вас обмінний пункт, а саме:

повідомляє про те, що обмін здійснюється в ручному або напівавтоматичному режимі;
повідомляє про те, що обмін доступний лише після входу в обліковий запис (авторизації) в обмінному пункті;
повідомляє про те, що обмін доступний лише тим користувачам, які пройшли верифікацію (ідентифікацію) в обмінному пункті;
під час наведення на неї мишкою з'являється спливаюча підказка з важливою інформацією.

Назва обмінного пункту виділяється червоним кольором, якщо він не підтримує передачу даних по захищеному SSL протоколу (https).


Стовпець №2

Містить кількість одиниць вказаної валюти, яку вам потрібно буде віддати. Окрім цього, іноді вказується кількість одиниць валюти, яку необхідно буде віддати у якості комісії обмінника за здійснення операції обміну. Цю кількість одиниць валюти буде виділено червоним кольором, та перед нею буде знаходитись знак +.

Якщо в обміннику, є обмеження на мінімальну кількість одиниць вказаної валюти, яку необхідно для здійснення обміну, то цю кількість буде вказано під основною кількістю одиниць цієї валюти, та перед нею буде знаходитись слово: "від".


Стовпець №3

Містить кількість одиниць вказаної валюти, яку ви отримаєте. Окрім цього, іноді вказується кількість одиниць валюти, яку буде вирахувано з суми, яку ви маєте отримати у якості комісії обмінника за здійснення операції обміну. Цю кількість одиниць валюти буде виділено червоним кольором, та перед нею буде знаходитись знак -.


Стовпець "Резерв"

Містить максимальну кількість одиниць валюти, яку можна буде отримати під час обміну. За замовчуванням, обмінники, в яких кількість одиниць валюти рівна 0 або менше встановленого мінімального значення не показуються, щоб їх побачити, натисніть на + в заголовку цього стовпця.

Для зручності сприйняття, кількість одиниць валюти виділяється різноманітними кольорами. Якщо кількість одиниць валюти рівна 0 то, вона виділяється червоним кольором. Якщо для валюти вказано мінімальне значення кількості її одиниць, а поточна кількість менша або дорівнює цьому значенню то, вона виділяється помаранчевим кольором. В усіх інших випадках кількість одиниць валюти виділяється зеленим кольором.

Валюта Мінімальне значення
Долар США 10
Російський рубль 500
Євро 10
Українська гривня 300
Білоруський рубль 20
Казахський тенге 2500
Китайський юань 100
Вірменський драм 5000
Фунт стерлінгів 10
Таїландський бат 300
Індонезійська рупія 30000
Литовський літ 30
Чеська крона 300
Канадський долар 10
Золото 1
В'єтнамський донг 200000
Узбецький сум 75000
Азербайджанський манат 10
Індійська рупія 500
Австралійський долар 10
Грузинський ларі 10
Угорський форинт 2000
Киргизький сом 500
Молдовський лей 200
Польський злотий 30
Румунський лей 40
Таджицький сомоні 100
Турецька ліра 50

Якщо в обміннику, встановлено обмеження на максимальну кількість одиниць валюти, яку можна буде отримати за один обмін, то цю кількість буде вказано під максимальною кількістю одиниць цієї валюти, та, перед нею, буде знаходитись слово: "макс.".Стовпець "BL"

Містить значення рівня ділової активності (Business Level) власника обмінника в системі Webmoney. Окрім цього, також показується ще й атестат WMID, який використовується в обміннику.


Стовпець "TS"

Містить значення рівня довіри (Trust Score) до власника обмінника в системі Perfect Money.


Стовпець "Відгуки"

Містить число залишених користувачами моніторингу відгуків, коментарів та претензій про обмінний пункт.

Клацнувши мишкою по будь-якому числу в цьому стовпці можна потрапити на персональну сторінку обмінного пункту та залишити про нього відгук.


Стрічки таблиці

В залежності від кольору підсвітки стрічок в таблиці з курсами валют, обмінники поділяються на такі групи:

Обмінник добре себе зарекомендував та його можна рахувати клієнтоорієнтованим.
Обмінник має одну претензію.
Обмінник має дві або більше претензій.


Точність та достовірність даних

Вся інформація, яка знаходиться в таблиці достовірна. В деяких випадках курс обміну може відрізнятися від того, який діє в обмінному пункті зазвичай, це пов'язано з різноманітними методами округлення чисел, в такому випадку допускається відхилення в інтервалі від 0,01 до 0,02 одиниць валюти.

Ми приділяємо велику увагу точності та достовірності даних та, у випадку виявлення невідповідності будь-яких даних вживаємо відповідних заходів.

На жаль, процес виявлення помилкових даних досить трудомісткий тому не завжди вдається оперативно вжити відповідних заходів. У випадку, якщо ви виявили будь-які невідповідності то, прохання повідомити нас про це. Зазвичай причинами невідповідності даних можуть бути:

  • Наявність в обмінному пункті комісій, які впливають на курс, а отже і на кінцеву суму отримання.
  • Резерв необхідної валюти відрізняється від вказаного в моніторингу.
  • Вказаного напрямку обміну нема в обмінному пункті або ж в цьому напрямку не можна здійснити обмін.
Як безпечно обміняти електронну валюту