моніторинг обмінних пунктів kurses.com.ua
Частота оновлення курсів
6.22
Обмінників
164 / 282
uk ru en

Форма подачі заявки на додавання обмінного пункту

Процедура подачі заявки на додавання до нас досить проста, Вам потрібно лише вказати посилання на файл з експортом курсів валют в JSON форматі в формі нижче.

Якщо Ви бажаєте, що б новий обмінний пункт був прив'язаний до вже існуючого облікового запису то, Вам спочатку потрібно увійти в свій обліковий запис.

Перед початком реєстрації, рекомендуємо Вам переконатися у тому, що Ваш сайт відповідає усім висунутим вимогам.

Експортний файл містить помилки? Нижче наведено список зі скриптів обмінних пунктів, де реалізовано правильний експорт курсі в JSON форматі:

В моніторинг не приймаються сайти, які створені на базі скриптів
XeronExchanger (від Павла Попова) та money-top.com.

Ваш обмінний пункт повинен завжди відповідати усім переліченим нижче вимогам, інакше він буде відключений у будь-який момент, без сповіщення.

1. Загальні вимоги

 1. Сайт повинен бути повністю працездатним і складатися мінімум з кількох сторінок, більшість з яких повинні містити корисну інформацію.
 2. Всі сторінки сайту повинні бути доступні по протоколу https.
 3. Дизайн сайту повинен бути якісним, зрозумілим, і не повинен бути схожим на дизайн одного з вже існуючих обмінних пунктів. Допускається використання дизайну, який поставляється разом зі скриптом обмінного пункту.
 4. Сайт не повинен бути посередником одного з вже існуючих обмінників.
 5. Має бути можливість оперативного зв'язку з адміністрацією сайту. Необхідна наявність хоча б одного з каналів зв'язку: email, форма зворотнього зв'язку, онлайн чат. Відповідь на звернення через будь-який з каналів зв'язку має бути надана протягом 3-х робочих днів.
 6. Сума всіх резервів валют має бути більше 300 доларів (в еквіваленті).
 7. Сайт не повинен містити нав'язливу рекламу.

2. Вимоги до експортного файлу

 1. Файл повинен бути в JSON форматі.
 2. Вміст файлу, повинен бути в кодуванні UTF-8, та не повинен містити BOM.
 3. Файл повинен бути статичним, тобто створюватись, або оновлюватись кожного разу, після зміни даних, які в ньому містяться, а не тоді, коли його запитують.
 4. В файлі повинні бути лише актуальні так корисні дані. Не потрібно додавати в нього ті дані, для яких ще нема відповідної сторінки на сайті, не реалізований у повній мірі відповідний функціонал або, він знаходиться на стадії тестування. Також, не потрібно в нього додавати курси обміну внутрішніх (або службових) валют сайту.
 5. Курси та резерви валют, вказані у файлі, повинні співпадати з курсами та резервами валют, вказаними в формах обміну на сайті.
 6. Якщо, в формах обміну на сайті є обмеження на мінімальну та максимальну суму обміну то, вони також повинні бути вказані в файлі. Причому, потрібно вказувати максимальну з мінімальних, та мінімальну з максимальних сум. Всі суми, повинні бути вказані в тій валюті (сконвертовані), яку обмінний пункт отримує від клієнта.
 7. Якщо, для здійснення обміну необхідно авторизуватися на сайті або пройти верифікацію то, це також необхідно вказувати в файлі.
 8. Якщо, з якихось причин, обміни на сайті не здійснюються (наприклад, у зв'язку з технічними роботами, або робочий час закінчився) то, замість файлу, потрібно повертати 404 код стану.

3. Вимоги до вказання комісій

 1. Всі комісії обмінного пункту повинні бути враховані в курсі обміну, якщо це можливо.
 2. Будь-які комісії, які повинен сплатити клієнт під час переказу коштів обмінному пункту та, вони не є комісіями платіжних систем або відрізняються від них, необхідно вказувати в експортному файлі.
 3. Будь-які комісії, які не враховані в курсі обміну та утримуються з суми, яку має отримати клієнт, необхідно вказувати в експортному файлі.
 4. Якщо, для прийому або надсилання коштів клієнтам, використовуються сторонні сервіси або автоматизовані інтерфейси (наприклад, мерчант) та, їх використання передбачає оплату комісії, яка відрізняється від комісії платіжної системи то, така комісія повинна бути вказана в експортному файлі.

4. Вимоги, якщо здійснюються обміни з/на Webmoney

 1. Атестат повинен бути не нижче персонального.
 2. Період часу, який минув після реєстрації WMID не повинен бути занадто коротким.
 3. BL (Business Level) повинен бути більше 0.
 4. В арбітражі на WMID не повинно бути обґрунтованих претензій, суть яких, безпосередньо відноситься до діяльності обмінного пункту.
 5. WMID гаманців, які беруть участь в обмінах повинен співпадати з WMID з паспорту, посилання на сторінку якого повинна бути вказана на сайті.
 6. В деяких випадках, адреса обмінника повинна бути вказана та підтверджена на сторінці паспорту, посилання на який розміщено на сайті.

5. Вимоги, якщо здійснюються обміни з/на Perfect Money

 1. Рахунок в системі повинен бути верифікований.
 2. Період часу, який минув після створення аккаунту не повинен бути занадто коротким.
 3. TS (Trusted Score) повинен бути більше 0.

Якщо після активації, обмінний пункт перестане відповідати висунутим вимогам то, він може бути вимкнений у будь-який момент, без сповіщення.