моніторинг обмінних пунктів kurses.com.ua
Частота оновлення курсів
4.87
Активних обмінників
154
uk ru en
ePayCore
ePayCore – Доступні онлайн-платежі

Додавання обмінного пункту


Форма подачі заявки на додавання обмінного пункту

Додавання починається з подачі заявки, після чого здійснюється тривала та ретельна перевірка. Що б додавання було успішним та безкоштовним, Вам потрібен експортний файл в JSON форматі версії 1.3 (або 2.1 для бірж). Посилання на цей файл потрібно вказати у формі нижче.

Якщо Ви бажаєте, що б новий обмінний пункт був прив'язаний до вже існуючого облікового запису то, Вам спочатку потрібно увійти в свій обліковий запис.

Перед подачею заявки, рекомендуємо Вам переконатися у тому, що Ваш сайт відповідає усім висунутим вимогам.

Ваш обмінний пункт повинен завжди відповідати усім переліченим нижче вимогам, інакше він буде відключений у будь-який момент, без сповіщення.


Варіанти співпраці

Ми можемо співпрацювати з Вами двома способами:

  1. Беручи участь в партнерській програмі на загальних умовах (базовий відсоток повинен бути більше 0) або з фіксованим відсотком.
  2. Виставляючи рахунок за унікальні переходи зі сторінок з курсами обміну в моніторингу, на сторінки обміну в обміннику. Унікальним вважається один перехід, з однієї IP-адреси протягом дня, з однієї унікальної сторінки з курсами обміну.

Вимоги до обмінника

  1. Сайт повинен бути повністю працездатним і складатися мінімум з кількох сторінок, більшість з яких повинні містити корисну інформацію.
  2. Всі сторінки сайту повинні бути доступні по протоколу https.
  3. Дизайн сайту повинен бути якісним, зрозумілим, і не повинен бути схожим на дизайн одного з вже існуючих обмінних пунктів. Допускається використання дизайну, який поставляється разом зі скриптом обмінного пункту.
  4. Сайт не повинен бути посередником одного з вже існуючих обмінників.
  5. Має бути можливість оперативного зв'язку з адміністрацією сайту. Необхідна наявність хоча б одного з каналів зв'язку: email, форма зворотнього зв'язку, онлайн чат. Відповідь на звернення через будь-який з каналів зв'язку має бути надана протягом 3-х робочих днів.
  6. Сума всіх резервів валют має бути більше 300 доларів (в еквіваленті).
  7. Сайт не повинен містити нав'язливу рекламу.

Вимоги до експортного файлу

  1. Файл повинен бути в JSON форматі.
  2. Вміст файлу, повинен бути в кодуванні UTF-8, та не повинен містити BOM.
  3. Файл повинен бути статичним, тобто створюватись, або оновлюватись кожного разу, після зміни даних, які в ньому містяться, а не тоді, коли його запитують.
  4. Сервер повинен бути налаштований так, що б міг оброблювати заголовки Last-Modified та If-Modified-Since під час запиту файлу.
  5. В файлі повинні бути лише актуальні так корисні дані. Не потрібно додавати в нього ті дані, для яких ще нема відповідної сторінки на сайті, не реалізований у повній мірі відповідний функціонал або, він знаходиться на стадії тестування. Також, не потрібно в нього додавати курси обміну внутрішніх (або службових) валют сайту.
  6. Курси та резерви валют, вказані у файлі, повинні співпадати з курсами та резервами валют, вказаними в формах обміну на сайті.
  7. Якщо, в формах обміну на сайті є обмеження на мінімальну та максимальну суму обміну то, вони також повинні бути вказані в файлі. Причому, потрібно вказувати максимальну з мінімальних, та мінімальну з максимальних сум. Всі суми, повинні бути вказані в тій валюті (сконвертовані), яку обмінний пункт отримує від клієнта.
  8. Якщо, для здійснення обміну необхідно авторизуватися на сайті або пройти верифікацію то, це також необхідно вказувати в файлі.
  9. Якщо, з якихось причин, обміни на сайті не здійснюються (наприклад, у зв'язку з технічними роботами, або робочий час закінчився) то, замість файлу, потрібно повертати 404 код стану.

Вимоги до вказання комісій

  1. Всі комісії обмінного пункту повинні бути враховані в курсі обміну, якщо це можливо.
  2. Будь-які комісії, які повинен сплатити клієнт під час переказу коштів обмінному пункту та, вони не є комісіями платіжних систем або відрізняються від них, необхідно вказувати в експортному файлі.
  3. Будь-які комісії, які не враховані в курсі обміну та утримуються з суми, яку має отримати клієнт, необхідно вказувати в експортному файлі.
  4. Якщо, для прийому або надсилання коштів клієнтам, використовуються сторонні сервіси або автоматизовані інтерфейси (наприклад, мерчант) та, їх використання передбачає оплату комісії, яка відрізняється від комісії платіжної системи то, така комісія повинна бути вказана в експортному файлі.

Вимоги для обмінів з/на Webmoney

  1. Атестат повинен бути не нижче персонального.
  2. Період часу, який минув після реєстрації WMID не повинен бути занадто коротким.
  3. BL (Business Level) повинен бути більше 0.
  4. В арбітражі на WMID не повинно бути обґрунтованих претензій, суть яких, безпосередньо відноситься до діяльності обмінного пункту.
  5. WMID гаманців, які беруть участь в обмінах повинен співпадати з WMID з паспорту, посилання на сторінку якого повинна бути вказана на сайті.
  6. В деяких випадках, адреса обмінника повинна бути вказана та підтверджена на сторінці паспорту, посилання на який розміщено на сайті.

Вимоги для обмінів з/на Perfect Money

  1. Рахунок в системі повинен бути верифікований.
  2. Період часу, який минув після створення обліковго запису не повинен бути занадто коротким.
  3. TS (Trusted Score) повинен бути більше 0.

Чого не потрібно робити

  1. Не потрібно користуватися послугами посередників, які пропонують зайнятися додаванням Вашого сайту в моніторинги. Подавати заявку повинен адміністратор обмінника. Допускається, якщо додаванням займається Ваш співробітник та, він постійно сповіщає Вас про те, що зроблено, та чого очікувати. Це потрібно для того, що б Ви потім не казали про те, що заявку не подавали і взагалі, не знаєте про що йде мова.
  2. Не потрібно подавати заявку, якщо обмінник не працює, не буде працювати або здійснювати обміни протягом тривалого проміжку часу.
  3. Не потрібно запитувати, коли закінчиться перевірка, вона індивідуальна для кожного обмінника і не обмежена в часі. Якісна перевірка не може бути швидкою. Вдача посміхається тим, хто вміє чекати... ;-)
  4. Не потрібно надсилати список з сайтів, де Ви опублікували інформацію про свій обмінник. Ми вміємо користуватися пошуком в інтернеті, тому знайдемо все що нам потрібно а, якщо не знайдемо, тоді вже запитаємо про це у Вас.

Скрипти обмінних пунктів

Скрипти обмінних пунктів, в яких реалізовано експорт курсів в JSON форматі версії 1.3:

Скрипти обмінних пунктів, в яких реалізовано експорт курсів тільки в XML форматі:


Чим JSON кращий за XML

Експортний файл в JSON форматі версії 1.3 має наступні переваги:

  • Значно менший об'єм файлу. Зменшує навантаження на сервер за рахунок збільшення швидкості генерації файлу.
  • Підвищує стійкість до ДДОС атак. На експортні файли часто здійснюються ДДОС атаки.
  • Швидше оброблюються курси. Дозволяє оброблювати курси валют з більшої кількості файлів.
  • Передавання будь-яких комісій. Використовується продуманий та універсальний формат вказування комісій.
  • Можна вказувати декілька курсів для одного обміну. Підтримка різних варіантів обміну в одному напрямі.
  • Продумана та гнучка структура. Дозволить без зайвих проблем модифікувати структуру файлу в майбутньому.

Об'єм файлу є його основною перевагою, так як він безпосередньо пов'язаний з навантаженням на сервер. Менший об'єм файлу збільшує швидкість його створення та відправлення під час запиту. Це зменшує навантаження на сервер і дає йому можливість витримувати більше користувачів а, також, підвищує його стійкість до ДДОС атак.

Так, наприклад об'єм файлу з 10 000+ курсів в XML форматі складає приблизно 2.8 мегабайта, а об'єм файлу в JSON форматі всього лише приблизно 300 кілобайт, тобто, в 9 разів менше ніж XML.